×

Język psa zamarzł i przykleił się do pokrywy kanalizacji. „Był całkowicie bezradny”

Matka Natura czasami może spłatać nam figla, a w szczególności jeśli chodzi o ekstremalne niskie temperatury. Doskonale przekonał się o tym pewien biedny piesek, który spacerował jedną z ulic Władywostoku w Rosji. W ten dzień temperatura spadła około 15 stopni poniżej 0, a w pewnym momencie czworonóg postanowił polizać pokrywę kanału ściekowego. I właśnie w tym momencie wpadł w niezłe tarapaty, ponieważ język przykleił się do powierzchni.

Piesek, który wpadł w niezłe tarapaty

Biedny piesek nie zdawał sobie sprawy, co się stanie, gdy poliże pokrywę kanały ściekowego. Jego język przykleił się do powierzchni i utknął na amen. Czworonóg próbował sam uwolnić się z pułapki, ale wszystkie starania były na marne. Przerażony piesek był całkowicie bezradny.

Źródło: ViralHog / youtube.com

Zauważył go w samą porę

Szczęście w nieszczęściu – czworonoga w samą porę zauważył mężczyzna, który ani chwili nie zawahał się, aby pomóc biednemu pieskowi. Cały incydent został nagrany na wideo, które krążyło w mediach społecznościowych. Na filmiku widać, jak przechodzień pomaga futrzanemu przyjacielowi i uwalnia go z pułapki.

Źródło: ViralHog / youtube.com

Nareszcie wolny

Mężczyzna wylał wodę na język psa, dzięki czemu już po chwili zwierzak w końcu był wolny. Po wszystkim pogłaskał go i upewnił się, że jego język nie został zraniony. Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło!

Źródło: ViralHog / youtube.com

Całą sytuację możesz obejrzeć na poniższym filmiku:

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować