×

Jej filmiki są hitem w sieci. Pokazuje, jak wita psy budzące się z narkozy

Wybudzenie się po operacji może być wstrząsające dla każdego psa, szczególnie, że powrót do świadomości może trochę potrwać. To może być dla prawdziwy szok, tym bardziej jeśli dodatkowo nie ma przy nich właściciela. Pewna wyjątkowa pielęgniarka, Alina Rojas, ma jednak na to swój nietuzinkowy sposób!

Przytulaniem wspiera każdego psa w klinice

Alina Rojas jest pielęgniarką w klinice weterynaryjnej. Na co dzień pracuje z różnymi psami, również z tymi, które wybudzają się po operacji. Znieczulenie i cały zabieg, mimo że śpią, jest dla nich ogromnym przeżyciem. Szczególnie trudne jest wybudzenie, które wywołuje u nich uczucie totalnego szoku. Nieznajome miejsce, brak właściciela, dziwne zapachy – każdy pies by się bał!

Na szczęście Alina Rojas ma na to swój nietuzinkowy sposób, aby pomagać psom przez to przejść. Kobieta robi wszystko, aby każdy pupil czuł miłość i komfort przed i po wybudzeniu. Często daje im po prostu możliwość przytulenia – to najlepszy sposób, aby czuły się dobrze. Zdarza się też, że robi z nimi zabawne i szalone rzeczy!

Źródło: Alina Rojas

Źródło: Alina Rojas

Kobieta pokazuje w mediach społecznościowych, jak zajmuje się psimi pacjentami. Tym razem podzieliła się nagraniem, na którym widać, jak wita swoją nową pacjentkę – Bellę. Psinka została przywieziona do kliniki na zabieg dentystyczny i, co zrozumiałe, bała się tam być. Dlatego wiadomo było, że potrzebne będzie wprowadzenie rozwiązania stosowanego przez Alinę, aby suczka czuła się dobrze. Na nagraniu widać, jak Rojas bierze Bellę na ręce i czule tuli ją w ramionach niczym dziecko! To naprawdę uroczy widok! Alina ma serce i rękę do psów, to niezaprzeczalne!

Źródło: Alina Rojas

Źródło: Alina Rojas

Gdy tylko Bella poczuła się bezpiecznie i wiedziała, że ​​nikt jej nie skrzywdzi, uspokoiła się, ale nadal chciała być w moich ramionach. – powiedział Rojas.

Dla psów takich jak Bella, opieka Rojas jest bezcenna. Sama Alina przyznaje, że:

Dla mnie to najlepsza forma terapii. Będąc pielęgniarką weterynaryjną, właśnie o tym marzyłam – chciałam pomagać psiakom fizycznie i emocjonalnie oraz ogólnie w każdy możliwy sposób. Uwielbiam to robić i widzieć, że moja pomoc sprawia, że ​​czują się bezpiecznie.

To piękne, co robi Alina. Bardzo jej kibicujemy! Oby każdy pies trafiał na tak dobrą opiekę podczas swojej wizyty u weterynarza! Nagranie z udziałem Belli zobaczysz poniżej:

@alinadrojas Wait till the end .. ❤️ #vettechtok #veterinarymedicine ♬ Sad Guitar – DT_Music

Może Cię zainteresować