Kategorie Psy

Po wspólnie spędzonych latach rodzina oddała psa do schroniska

Historia 16-letniego psa, który przez wiele lat był bezgranicznie oddany swojej rodzinie, łamie serce. Jake został porzucony przez swoich bliskich, kiedy najbardziej ich potrzebował. Zamiast opieki i miłości za wspólnie spędzone lata, trafił do schroniska, ponieważ jego właściciele nie mieli dla niego czasu.

Pies rasy Collie trafił do Humane Society of Crawford County w Ohio. Dyrektor placówki – Victoria Carmean podkreśla, że Jake czuł się zagubiony w nowym miejscu.

Publiée par Humane Society Serving Crawford County sur Vendredi 30 octobre 2015

Ten piękny 16-letni collie trafił do nas, ponieważ nikt nie miał dla niego czasu. Po kilkunastu latach bycia lojalnym towarzyszem, opiekunem dzieci, powiernikiem i przyjacielem został odrzucony. Znaleźliśmy dla niego najcichsze miejsce w schronisku, ale i tak w jego oczach można było zobaczyć strach i niepewność. Nie buntował się i nie walczył…. Ruszył za mną z godnością, pokazując mądrość jaką można zaobserwować u psów seniorów – napisała na Facebooku kobieta.

Publiée par Humane Society Serving Crawford County sur Vendredi 30 octobre 2015

To jednak na szczęście nie koniec tej historii. W ciągu 2 godzin udało się znaleźć nowy dom dla czworonoga dzięki Almost Home Dog Rescue z Ohio. Organizacja pomaga i opiekuje się zwierzakami – seniorami, które mogą spędzić ostatnie lata w spokoju.

Mamy nadzieję, że Jake odnalazł w nowym miejscu miłość i szczęście.

Źródło i fotografie: iheartdogs.com