×

Ten szczeniak doskonale wie, jak zapewnić rozrywkę pasażerom podczas długich lotów

Loty samolotem bywają długie i nużące, a często nasi współpasażerowie wcale nie umilają nam podróży. Założę się jednak, że większość z was marzyłaby o takim towarzyszu lotu, jakim jest uroczy szczeniak o imieniu Huxley. On doskonale wie, jak umilić długą i nudną podróż.

Najbardziej uroczy pasażer

Mały Huxley leciał samolotem wraz ze swoją mamą z Londynu na Ibizę. W czasie podróży szczeniak zaczął się jednak nudzić. Gdy mama nie zwracała na niego uwagi, postanowił znaleźć sobie nowego przyjaciela.

„Huxley siedział obok mnie i cały czas domagał się uwagi. W pewnym momencie postanowił jednak usiąść obok mężczyzny siedzącego przed nami.  Był bardzo zadowolony spędzając czas ze swoim nowym przyjacielem i całkowicie mnie ignorował dopóki nie zdał sobie sprawy, że otworzyłam przekąskę” – mówi Ursula Daphne Aitchison, mama szczeniaka.

„Gdy usłyszał, że jem chipsy, od razu wsadził swoją głowę pomiędzy dwa siedzenia, aby móc mnie obserwować. Mały spryciarz” – przyznała Ursula Daphne Aitchison.

Pozostali pasażerowie nie mogli powstrzymać śmiechu!

Huxley pokazywał swoje zęby…

…i wystawiał język!

Maluch szybko udowodnił wszystkim pasażerom, że jest najsłodszym szczeniakiem świata

„Haxley spędził 30 minut na tym siedzeniu. Cały czas dawał łapę siedzącemu obok mężczyźnie i rozbawiał pozostałych pasażerów. Niektórzy robili sobie z nim zdjęcia. Ten lot minął bardzo szybko, a wszystko dzięki mojemu psiakowi” – dodała Ursula Daphne Aitchison.

Zdjęcia szczeniaka zostały opublikowane na Facebooku

Te zdjęcia sprawiły, że mały Huxley stał się jeszcze bardziej sławny. Internauci byli nim po prostu zachwyceni! Większość przyznała, że taki współpasażer to marzenie.

 

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować