Kategorie PsyWideoZabawne

Uparty Husky dostał ataku złości, bo właściciele nie chcieli napuścić mu wody do wanny

Każdy rodzic wie, że dzieci czasami mają swoje humory. W jednej chwili mogą stać się kapryśne i uparte, ale czy wiesz, że psy zachowują się bardzo podobnie? Szczególnie czworonogi rasy husky słyną ze swojej upartości. One są bardzo inteligentne, a oprócz tego rozgadane i melodyjne.

Poznaj uroczego psiaka o imieniu Zeus

W ostatnim czasie jego opiekunowie nagrali uroczy napad złości swojego pupila. Pewnego dnia czworonóg zwyczajnie wszedł do wanny i chciał puścić wodę, aby móc się trochę pobawić. Mimo że w tej chwili nadszedł czas na spacer, Zeus wył i protestował, że teraz chce bawić się w wodzie.

Uparty Husky dostał ataku złości, bo właściciele nie chcieli napuścić mu wody do wanny
ZeusTheStubbornHusky / rumble.com

Uparty Zeus ma 7 lat

Czworonóg cieszy się szczęśliwym życiem ze swoją rodziną. On jednak lubi postępować według własnych zasad i nie jest zadowolony, kiedy ktoś mówi mu, co ma robić. Kiedy nadchodzi pora na poranny spacer, a on nie ma na to ochoty, zwyczajnie zakopuje się w kołdrę na łóżku i krzyczy w proteście. Zeus swoim zachowaniem przypomina rozkapryszone dziecko. Tak samo było w tym przypadku. Psiak nie miał ochoty na wyjście na dwór. W tej chwili chciał bawić się w wannie. Jego przezabawny protest obejrzysz na poniższym filmiku.

https://rumble.com/v30j56-siberian-husky-temper-tantrum.html

 

Wideo rozbawiło wielu internautów

Ludzie z całego świata nie mogli przestać się śmiać po obejrzeniu tego filmiku. Cóż, nic dziwnego. Czy kiedykolwiek widziałeś coś podobnego? Zazwyczaj zwierzęta nie lubią się kąpać, ale Zeus jest zupełnym przeciwieństwem. To takie zabawne, gdy uparty psiak wył w proteście tylko dlatego, że jego właściciele nie zrobili tego, co chciał. On naprawdę jest jak małe dziecko – urocze, ale bardzo uparte!

„Zeus przypomina mi mojego 3-letniego synka. On zachowuje się podobnie, gdy nie dostanie tego, czego chce.” – napisała jedna z internautek.

„Ten psiak poprawił mi dzisiaj humor. On jest zupełnie jak dziecko. Uroczy i jednocześnie uparty.” – skomentował inny użytkownik.

Uparty Husky dostał ataku złości, bo właściciele nie chcieli napuścić mu wody do wanny
ZeusTheStubbornHusky / rumble.com

Twój pies też czasami bywa uparty?

Koniecznie podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

 

 

Fotografie: ZeusTheStubbornHusky / rumble.com