Kategorie PsyWideoZabawne

Husky uczy chłopca mówić w swoim języku. To najsłodsza rozmowa świata!

Husky to z natury piękne, energiczne i bardzo mądre psy. Z racji łagodnego charakteru ta rasa doskonale pasuje do rodzin z dziećmi. O tym, jak bardzo, przekonała się pewna para, która postanowiła nagrać wyjątkowe zdolności swojego czworonoga.

Niezwykły opiekun

Dwuletni Braxton i jego czworonożny przyjaciel Boston spędzają każdą wolną chwilę razem. Husky zawsze wiernie przy nim czuwa – gdy malec bawi się na podłodze czy też podczas przerwy na popołudniową drzemkę. Czasami dla zabawy zaczepia go i trąca noskiem. Nie jest więc zaskoczeniem, że piesek chciał nauczyć chłopca mówić w swoim języku.

Braxton wielokrotnie był świadkiem, jak jego husky wyje, niczym wilk do księżyca. Dwulatek zapewne stwierdził, że właśnie w ten sposób jego przyjaciel porozumiewa się z innymi. Chcąc porozmawiać ze swoim kumplem, zaczął mu wtórować. 

Husky uczy chłopca mówić w swoim języku. To najsłodsza rozmowa świata!
Źródło: thedodo.com

Husky uczy dwulatka mówić

Całą sytuację nagrali rodzice chłopca, którzy byli świadkami tej komicznej sytuacji. Mama i tata nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Teraz potrafi już dogadać się ze swoim husky. Możemy jasno stwierdzić, że nasz dwulatek jest dwujęzyczny. Boston to uwielbia. Mają ze sobą specjalną więź.

Filmik, na którym dwulatek gawędzi sobie z husky trafił do sieci i od razu zdobył dużą popularność.

Chłopiec może teraz swobodnie rozmawiać ze swoim pieskiem. Zapowiada się niesamowita zabawa!

Źródła: www.thedodo.com
Fotografie: www.facebook.com/Alixandria Smith