×

Husky naśladuje krzyczącą dziewczynkę. To najlepszy duet, jaki zobaczysz

Nie od dziś wiadomo, że psy to najlepsi przyjaciele nie tylko nas, dorosłych, ale również dzieci. Od najmłodszych lat potrafią się ze sobą dogadać, mimo że żadne z nich nie potrafi mówić. Jednak znajdują wspólny język. Gesty, a czasem odgłosy wystarczą, by się zrozumieć.

Husky naśladuje krzyczącą dziewczynkę

Natrafiłam dzisiaj w Internecie na zabawne nagranie. W roli głównej Husky i dwuletnia dziewczynka, o imieniu Everlee. Bohaterowie filmiku siedzą sobie na stole piknikowym w Marysville w Waszyngtonie. 2-latka głośno dokazuje, a pies nie pozostaje jej dłużny. Wtóruje jej krzykom. Wiernie naśladuje swoją małą przyjaciółkę.

Koniecznie oglądaj z włączonym dźwiękiem 

Mam nadzieję, że ta urocza dwójka choć na chwilę wywołała uśmiech na Twojej buzi ?

Ale to jeszcze nie koniec zabawnych sytuacji z udziałem psiaków rasy Husky. Słodziak z wideo poniżej to Ramsay. Jest jeszcze szczeniaczkiem. Właścicielka, Kayla, czasem bierze go na ręce, by wtulić się w jego mięciutkie futerko. Jak reaguje na to czworonóg? Oj nie jest zadowolony. Swoimi wokalnymi popisami próbuje dać znać, że natychmiast chce zostać odstawiony na podłogę. Tylko spójrz:

Kayla pęka ze śmiechu, słysząc Ramsay. Ciebie też bawi jego zachowanie?

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować