Kategorie Wzruszające

10-letni chłopiec wybiegł na ulicę za psem. Chwilę później umierali w swoich objęciach

W tym artykule przeczytacie o dość przykrej historii. Dotyczy ona małego chłopca o imieniu Gage oraz jego psa o imieniu Stitch. Bliscy tego duetu doświadczyli jednego z najbardziej przerażających wydarzeń, jakie może przeżyć rodzina. Sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, a miłość dziecka do swojego zwierzaka doprowadziła do naprawdę tragicznego wydarzenia.

Chłopiec bawił się na dworze

Właśnie wtedy Stitch podjął brzemienną decyzję, aby wybiec na ulicę. Kiedy zwierzę wybiegło z domu rodzinnego, Gage od razu ruszył za swoim czworonożnym przyjacielem. Niestety dziecko przed wejściem na ulicę nie rozejrzało się dookoła w celu sprawdzenia, czy nie nadjeżdża jakiś samochód. Ta decyzja okazała się być tragiczna w skutkach.

10-letni chłopiec wybiegł na ulicę za psem. Chwilę później umierali w swoich objęciach

Gage i Stitch zostali uderzeni przez samochód

Chłopiec i jego pies zostali uderzeni przez samochód. Kierowała nim 69-letnia kobieta. Badania wykazały, że w chwili wypadku nie była pod wpływem narkotyków ani alkoholu. Możemy sobie jedynie wyobrazić ilość bólu i poczucia winy, jakie odczuwała ta kobieta w związku z tym tragicznym wypadkiem.

„Nie mogę sobie tego wybaczyć. Będę żyła z tym do końca życia. Ten chłopiec oraz jego pies nie powinni umierać. Czuję się z tym okropnie.” – przyznała kobieta.

Zarówno dziecko jak i czworonóg zginęli

Gage i Stitch zmarli w wyniku wypadku, a ich rodzina została pogrążona w głębokiej żałobie. Do tej sytuacji nigdy nie powinno dojść. Chłopiec i pies mieli przed sobą długie życie. Nie możemy zrozumieć, dlaczego tak straszne rzeczy dotykają zupełnie bezbronnych istot, które niczemu nie zawiniły.

10-letni chłopiec wybiegł na ulicę za psem. Chwilę później umierali w swoich objęciach

Gage i Stitch od zawsze byli najlepszymi przyjaciółmi

Ta para już od pierwszego spotkania bardzo się polubiła. Chłopiec i pies szybko stali się nierozłączni. Prawdopodobnie właśnie dlatego Gage bez zastanowienia wybiegł za swoim zwierzakiem na ulicę. Niestety obydwaj są już w niebie i mamy nadzieję, że spoczywają w pokoju. Pewnie są teraz razem i uśmiechają się do swoich bliskich z góry. Znajdują się w miejscu, gdzie słońce zawsze świeci, a żadna zabawa nie jest niebezpieczna.

Ostatnia wspólna fotografia chłopca oraz jego futrzanego przyjaciela

Ostatnie zdjęcie duetu możesz obejrzeć poniżej. Ta fotografia wywołuje naprawdę silne emocje…

10-letni chłopiec wybiegł na ulicę za psem. Chwilę później umierali w swoich objęciach

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Ta historia dowodzi, że zawsze należy zachowywać szczególną ostrożność jeśli chodzi o istoty słabsze, takie jak dzieci oraz zwierzęta. Nie zostawiajmy swoich pociech bez opieki, ponieważ nigdy nie wiadomo, co może się stać. Koniecznie podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi oraz członkami rodziny, aby uniknąć takich tragedii w przyszłości. Gage i Stitch powinni żyć oraz cieszyć się swoją przyjaźnią, ale niestety nie zostało im to dane.

Gage, Stitch – spoczywajcie w pokoju!

 

Fotografie: goodfullness.com