Kategorie PsyWideo

Nietypowe zachowanie mężczyzny na dworcu. Na nagraniu widać, jak podchodzi do bezdomnego psa

Dla większości dziewczyn, to co zrobił ten facet, jest znacznie atrakcyjniejsze niż wyrzeźbione ciało i super droga bryka. Felipe Gabriel widząc na dworcu trzęsącego się z zimna bezdomnego psa, zdjął z siebie swoją koszulkę i założył ją na zwierzaka, aby było mu choć trochę cieplej.

Nie mógł znieść widoku cierpiącego psa

Felipe razem ze swoim bratem Fernando byli na dworcu w São Paulo (Brazylia). Nasz bohater kupował właśnie bilety dla nich obydwu. Cały czas nie dawał mu jednak spokoju widok, jaki miał przed sobą. Tuż obok okienka z biletami leżał bezdomny pies, któremu ewidentnie było potwornie zimno. Felipe nie mógł znieść tego widoku i postanowił coś z tym zrobić.

Wielkie serce

Całą scenę zaczął nagrywać stojący kawałek dalej jego brat. W momencie, gdy zaczął filmować, nie wiedział, co się dzieje, ale zauważył, że Felipe robi coś dziwnego – ściągnął plecak, potem kurtkę, a następnie brał się za bluzę. Pewnie wielu okolicznych świadków zastanawiało się, co młody mężczyzna właściwie wyrabia. Tym bardziej, że za chwile zdjął swoją koszulkę. Ale po sekundzie wszystko się wyjaśniło – w swój t-shirt zaczął ubierać marznącego psa.

Nietypowe zachowanie mężczyzny na dworcu. Na nagraniu widać, jak podchodzi do bezdomnego psa
StephenMessenger/YouTube

Co się wydarzyło poza nagraniem?

Zwierzak najwyraźniej był mu wdzięczny za to co zrobił. Widać, jak pod koniec nagrania zaczął merdać wesoło ogonem i prawdopodobnie chciał iść za Filipe. Co więcej – choć nie widać tego już na samym nagraniu – dwoje braci tak się wzruszyło całą sceną, że po powrocie z miejsca, do którego jechali, chcieli wziąć psa z sobą i dać mu dom. Niestety pieska już nie było na dworcu. Obydwaj mają nadzieję, że ktoś się nim zaopiekował.