Kategorie Newsy

Udawała pomocną po to, aby w swoim domu cały czas znęcać się nad zwierzętami. To nie jest człowiek!

Organizacja „Rescue from the Hart“, która zajmuje się ratowaniem zwierząt, w tym roku otrzymała telefon od znanej pielęgniarki, która na własne oczy zobaczyła najgorszy przypadek okrucieństwa wobec zwierząt. Zwierzała się, że nie mogła uwierzyć w to, że ktoś dopuścił się czegoś takiego na małym, bezbronnym psie…

Kay B. zadzwoniła do „Rescue from the Hart“ i powiedziała, że właśnie znalazła przy drodze pół-martwego psa. Od razu zareagowała, przeniosła go w bezpieczne miejsce i wezwała pomoc.

Maluch był całkowicie wychudzony i tylko kilka godzin dzieliło go od śmierci. Annie Hart z organizacji, zajmującej się ratowaniem zwierząt, była przerażona.

Kto mógł coś takiego zrobić?

1


2

Kay jest znana w kręgu ludzi, zajmujących się ratowaniem zwierząt.

W przeciągu kilku lat jej dom był tymczasowym miejscem zamieszkania dla kilkudziesięciu psów. Poza tym kobieta współpracuje z wieloma schroniskami i klinikami weterynaryjnymi. Kay ma nienaganną reputację i podejście do zwierząt.

3

Pies został znaleziony na jednej z ulic.

Według Annie Hart, która pracuje w organizacji, zwierzę nie miało typowego wyglądu bezdomnego psa z ulicy. Już w tym momencie zaczęła coś podejrzewać.
4

Niemniej jednak, Annie zabrała go do kliniki, w której zaczęła się walka o jego życie.

5

Podczas gdy pies dochodził do siebie, rzekoma 'zbawicielka' Kay B. została zatrzymana przez policję w celu rutynowej kontroli pojazdu.

Wkrótce po tym zdarzeniu okazało się, że u kobiety w domu są przetrzymywany psy – 14 zwierząt przebywało w fatalnych warunkach.

6

Policja po przeszukaniu domu znalazła nawet zwłoki psa, które niedbale zostały wyrzucone do kosza.

Trzy psy zmarły w drodze do klinki weterynaryjnej, natomiast pozostałe jedenaście walczy o życie. Są wychudzone – tylko skóra i kości…
7

Wielu wolontariuszy odwiedzało psa (nazwano go Angel), który rzekomo został znaleziony przez Kay B. na ulicy.

8

Po wielu dniach walki Angel powoli wraca do zdrowia. Siły odzyskują także pozostałe zwierzęta.

9

Po kilku tygodniach leczenia Angel może opuścić szpital. Z przerażonego psa zamienił się w tryskającego energią czworonoga.

10

Kay B. czeka na proces, w którym usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami. Obrońcy praw zwierząt nie spoczną póki kobieta nie zostanie ukarana.

11