×

Facet, który „pod żadnym pozorem nie chciał psa” i szczeniak w akcji. Filmik podbija Internet!

Pies potrafi roztopić nawet najbardziej skamieniałe serce. Dowodem na to jest filmik, w którym mężczyzna bawi się z małym pieskiem. Nie byłoby nic w tym zadziwiającego, gdyby nie fakt, że wcześniej kategorycznie zarzekał się, że nie chce w domu ŻADNEGO psa! Wszystko jednak się zmieniło, kiedy w jego życiu pojawił się mały, biały pupilek. Nagranie z ich wspólnej zabawy po prostu rozczula.

Pod żadnym pozorem nie chciał psa!

Mężczyzna zarzekał się, że w życiu nie będzie miał psa. Jednak nie spodziewał się, jak bardzo wszystko się zmieni, kiedy w jego życiu pojawił się mały, biały futrzak. Wtedy coś w nim pękło i od razu pokochał malca, chociaż wcześniej jego podejście do zwierząt było dość neutralne. Lubił je i akceptował, ale nie chciał mieć ich w swoim domu ze względu na zbyt dużą ilość obowiązków. Nagranie, jak obaj bawią się razem, pokazuje że życie potrafi być bardzo nieprzewidywalne.

Rumble

Rumble

Filmik naprawdę rozbawia. Mężczyzna i pies bawią się na nim w przybijanie sobie „piątki”. Naprawdę wyglądają na nim uroczo. Bez końca można patrzeć na ich radość i zabawę. To pokazuje, że pies i człowiek potrafią być naprawdę prawdziwymi przyjaciółmi. Tylko można pozazdrościć tak głębokiej relacji. Po mężczyźnie w ogóle nie widać, jakby kiedykolwiek nie chciał psa! Wręcz odwrotnie – jest bardzo ucieszony spędzaniem z nim wspólnie czasu. Nagranie z ich zabawy można zobaczyć poniżej.

Może Cię zainteresować