Kategorie Newsy

Okrzyknięto go najprzystojniejszym weterynarzem świata. Nie tylko jego wygląd jest imponujący

Więź, która potrafi połączyć ludzi ze zwierzętami, jest jedną z najbardziej unikalnych, a zarazem najcenniejszych więzi, jaka istnieje.

I choć większość z nas, posiadając pupila zdaje sobie z tej więzi sprawę, są i tacy, którzy idą o krok dalej i sprawiają, że ich pasja, czy też misja, staje się głównym celem ich życia.

Mowa o heroicznych lekarzach weterynarii, którzy oprócz ratowania życia, chcą poszerzać swoją wiedzę odnośnie świata zwierząt, zarówno tych domowych, jak i dzikich.

Wśród weterynarzy z pasją nie sposób nie wspomnieć o dr Evan Antin, który poświęcił swoje życie, aby zrozumieć i zgłębić tajemnice najrzadszych, najbardziej zagrożonych, a zarazem egzotycznych gatunków. Ponadto mężczyzna jest bardzo przystojny, a jego urok osobisty podbił serca milionów Internautek na całym świecie.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (1)

Poznaj Evana Antina – kalifornijskiego lekarza weterynarii, weterynarza egzotycznych zwierząt i eksperta odnośnie świata zwierząt.

Mężczyzna od jakiegoś czasu robi furorę w sieci. Co więcej, przez magazyn „People” został okrzyknięty „najseksowniejszym weterynarzem świata”.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (2)

Ponadto diabelsko przystojny 31-letni weterynarz ma imponujące CV.

W ciągu kilku lat odwiedził sześć kontynentów, lecząc zwierzęta. Otrzymał doktorat na Uniwersytecie Colorado z dziedziny nauk weterynaryjnych, zanim osiadł na stałe w Conejo Valley Hospital w Thousand Oaks.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (3)

„Myślę, że to jest całkiem zabawne. Zawsze starałem się być najseksowniejszy w czymś i cieszę się, że może być to coś, co wiąże się z weterynarią.” – zdradził mężczyzna WABC.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (4)

„Moi znajomi trochę bardziej się ze mną drażnili, lokalnie zyskałem odrobinę uwagi i odrobinę więcej pacjentów niż zazwyczaj.” – relacjonuje przystojny mężczyzna Source.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (5)

W swojej pracy dr Evan najbardziej ceni fakt, że pomaga zwierzętom. Mężczyzna uwielbia szczególnie węże, choć jak przyznaje, w dzieciństwie unikał ich za wszelką cenę.

„One zawsze mnie fascynowały. Jest tak w dużej mierze z powodu faktu, że są one w zasadzie żywymi dinozaurami.”

niesamowicie-przystojny-weterynarz (6)

Dla mężczyzny nie ma nic bardziej świętego i ważniejszego od więzi łączącej ludzi i zwierzęta, nazywając ją „jedną z najbardziej wyjątkowych rzeczy na naszej planecie”.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (7)

Od zawsze był otwarty na poszukiwania nowych, ciekawych oraz egzotycznych gatunków.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie placówki, w której pracuje mężczyzna „dorastał on spędzając większość swojego dzieciństwa w poszukiwaniu dzikich zwierząt, w tym węży, żółwi czy owadów”.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (8)

Dr Evan obecnie mieszka z psem Henry’m, kotem Willy’m, jaszczurką Matyldą i kilkoma rybkami tropikalnymi. Co więcej, ten przystojniak jest szczęśliwie zaręczony ze swoją ukochaną.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (9)

W wolnym czasie uwielbia podnosić ciężary, wycieczki i snowboard. Ma również na swoim koncie przygody z modelingiem. Ale to akurat nie powinno nikogo dziwić!

niesamowicie-przystojny-weterynarz (10)

Najważniejszą pasją w życiu mężczyzny jest jednak interakcja z egzotycznymi zwierzętami w ich naturalnym środowisku.

Weterynarz ma duże doświadczenie w badaniu interakcji ze zwierzętami w Ameryce Środkowej, Australii, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryce Północnej.

Jego wiedza o zróżnicowanych ekosystemach i faunie jest tym, co czyni go najważniejszym i niekwestionowanym ekspertem w swojej dziedzinie.

niesamowicie-przystojny-weterynarz (11)

Każdego dnia dr Evan opiekuje się zarówno małymi i delikatnymi zwierzakami, jak i większymi oraz niebezpiecznymi gatunkami. Mężczyzna kocha to, co robi, dlatego też swojej pracy oddaje się w 100%. Cudowny człowiek, prawda?

Źródło: littlethings.com | Fotografie: facebook.com