Kategorie PsyWideo

Dzieci oszalały, kiedy w końcu dostały psa. Rodzice nigdy nie zapomną ich reakcji

Gdy byłam mała pamiętam, jak przez długi czas prosiłam rodziców o psa. Mój brat i ja przez długi czas przekonywaliśmy ich, że sprawdzimy się w roli opiekunów czworonożnego przyjaciela. Obiecywaliśmy, że będziemy wyprowadzać go na spacery oraz karmić o określonych porach. W końcu rodzice się zgodzili i wspólnie pojechaliśmy odebrać naszego nowego członka rodziny. To był dzień, którego nigdy nie zapomnę. Uroczy czworonóg wniósł masę radości w nasze życie. To było wspaniałe uczucie, móc uczyć go nowych rzeczy oraz wychodzić z nim na spacery. Nie dziwię się więc tym dzieciom, że gdy rodzice przynieśli pieska do domu, to oszalały z radości. Prosiły o niego przez kilka lat!

Przez kilka lat trójka dzieci prosiła rodziców o psa

Dwójka starszych dzieci przygotowała nawet specjalną prezentację, w której wymieniła wszystkie powody, dlaczego powinni stać się opiekunami czworonoga. Rodzice przez dłuższy czas się nie zgadzali, ponieważ chcieli mieć pewność, że ich pociechy będą odpowiedzialnymi właścicielami.

„W każde urodziny i w każde święta mówiły nam, że chcą tylko psa. Po czasie się poddały, ponieważ były pewne, że nigdy im nie ulegniemy.” – przyznali rodzice dzieci.

Dzieci oszalały, kiedy w końcu dostały psa. Rodzice nigdy nie zapomną ich reakcji
Źródło: Love What Matters / Facebook.com

Pewnego dnia marzenie dzieci w końcu się spełniło

Kilka dni przed świętami rodzice przynieśli do domu karton owinięty kolorowym papierem. Dzieci nie wiedziały wtedy jeszcze, że w środku znajduje się długo wyczekiwany futrzany przyjaciel. Rodzice nagrali reakcję swoich pociech, gdy zdały sobie sprawę, że w końcu dostały psa. One dosłownie oszalały z radości! Całą sytuację możesz obejrzeć na poniższym filmiku.

Surprise Leaves Kids In Tears

"Our kids wanted a dog for a long time—about 5 years. In fact, our two older kids made a power point presentation a couple of years earlier, on why getting a dog was a good idea. We did not have any pets, and told them we were not getting any. Every Christmas and birthday, they would ask for a dog; but they had pretty much given up… thinking it would never happen. So, we decided to give the dog to them before Christmas. As you can see, they were extremely surprised and overcome with emotion!"For our best love stories, subscribe to our free email newsletter: http://bit.ly/29l733Q#LoveWhatMattersA Love What Matters Original Video

Publiée par Love What Matters sur Mercredi 6 décembre 2017

 

Dzieci nie mogły być szczęśliwsze

Co prawda piesek był trochę przestraszony przez krzyki i płacz dzieci, ale kiedy wszyscy się uspokoili, zdał sobie sprawę, że znajduje się w kochającym domu. Osobiście nie pochwalam traktowania żywej istoty jak prezentu, ale mimo to jestem pewna, że ta trójka doskonale sprawdzi się w opiece nad małym pieskiem. Cieszę się, że ich marzenie nareszcie się spełniło, bo w końcu bardzo długo na to czekały.

Dzieci oszalały, kiedy w końcu dostały psa. Rodzice nigdy nie zapomną ich reakcji
Źródło: Love What Matters / Facebook.com

„Nigdy nie zapomnimy min naszych dzieci, gdy zdały sobie sprawę, że dostały psa. Uważamy, że będą się nim wspaniale zajmować, a nasz nowy pupil każdego dnia będzie otrzymywać masę ciepła i miłości. Już my tego dopilnujemy!” – dodali rodzice.

Dzieci oszalały, kiedy w końcu dostały psa. Rodzice nigdy nie zapomną ich reakcji
Źródło: Love What Matters / Facebook.com

Całej rodzinie życzę wielu wspaniałych chwil!

Fotografie: facebook.com