×

Pies ze schroniska, pozostawiony sam w biurze, postanawia urządzić sobie imprezę życia

Damon przybył do Cincinnati Animal CARE w listopadzie. Kiedy przez jakiś czas nikt się po niego nie zgłosił, rozpoczęto poszukiwać dla niego dom. Miesiącami czekał na adopcję – niestety bez powodzenia. Na szczęście, znalazł sposób, aby czas spędzony w schronisku, był trochę przyjemniejszy.

Zamieszkał w biurze

Ponieważ schronisko jest przepełnione, w każdym biurze przebywał jakiś pies, a Damon był właśnie jednym z takich czworonogów.

Bardzo związał się z Sydney, naszą specjalistką od spraw domów zastępczych. Zamieszkał więc w jej biurze. – przyznał Ray Anderson z Cincinnati Animal CARE.

Impreza życia

Kiedy pewnego dnia Sydney musiała wyjść na spotkanie, Damon został sam w biurze na jakieś 45 minut. Postanowił wykorzystać ten czas i zrobił sobie imprezę życia! Psiak wyciągnął wszystkie zabawki, które miały trafić do rodzin zastępczych. Bawił się nimi, rozrywał je i rozrzucał dookoła. Biorąc pod uwagę bałagan, który zrobił, mogło wydawać się, że był sam przez kilka godzin…

Uważam, że oficjalna liczba zniszczonych zabawek to – wszystkie. W tym biurze było pełno gadżetów dla naszych rodzin zastępczych, a Damon odnalazł całą skarbnicę. – mówi Ray Anderson.

Kiedy pracownicy schroniska znaleźli Damona siedzącego dumnie pośrodku tego bałaganu, nie mogli się nawet na niego wściekać. Psiak wydawał się być z siebie taki zadowolony… Wszyscy po prostu ucieszyli się, że Damon znalazł sposób na jak najlepsze życie w schronisku!

Kiedy weszliśmy do biura, nie mogliśmy powstrzymać śmiechu. Damon miał najlepszy dzień swojego życia. Jak moglibyśmy być źli na ten uroczy pyszczek? – powiedział Ray Anderson.

Zakończenie, którego nikt się nie spodziewał

Wszyscy w schronisku stwierdzili, że ten incydent był tak zabawny, że opublikowali zdjęcia Damona i bałaganu w mediach społecznościowych. To niesamowite, ale dzięki temu odnalazła się rodzina psiaka, która straciła go kilka miesięcy temu. Właściciele psiaka od razu przyjechali po futrzaka i zabrali go z powrotem do jego domu. Teraz Damon może bawić się zabawkami, kiedy tyko ma na to ochotę.

Mimo że narobił wielkiego bałaganu, to zniszczenia spowodowane przez psiaka doprowadziły do odnalezienia jego ukochanej rodziny. Co za wspaniałe zakończenie!

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować