Kategorie Newsy

To, w jaki sposób rozmawia ze sobą ta dwójka, doprowadzi Cię do łez. Ubaw po pachy gwarantowany!

Stare przysłowie „Kto się lubi ten się czubi” pasuje do nich idealnie. Wszystko wskazuje na to, że husky widoczny na nagraniu nie lubi się bawić. Podczas gdy suczka ma coś do powiedzenia, jej właściciel nawet nie chce o tym słyszeć. Efekt ich zachowania jest wręcz genialny! To bez wątpienia najzabawniejsza wymiana między człowiekiem, a czworonogiem, jaką kiedykolwiek mieliśmy okazję zobaczyć.

Aaron i husky leżą obok siebie na kanapie. Nagranie zaczyna się co prawda dopiero w połowie „wymiany zdań”, jednak to co najzabawniejsze zostało na nim uchwycone. Otóż czworonóg szczeka w odpowiedzi na komentarze właściciela przy okazji żartobliwie go szturchając. Wyglądają przy tym jak stare, „dobre” małżeństwo 🙂 Im więcej Aaron mówi, tym więcej husky szczeka. Mimo tego, że mówią w innym języku wyglądają jakby doskonale się rozumieli!

„Zawsze musisz mieć ostatnie słowo!” – krzyczy w pewnym momencie  żartobliwie właściciel, gdy pies zaczyna skomleć.

Najlepsze jest jednak zakończenie nagrania. Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu na obejrzenie całości, warto obejrzeć samą końcówkę. Kiedy suszka powiedziała co miała do powiedzenia, postawiła kropkę i wsadziła sobie łapkę do swojego pyszczka.

Kto wygrał tą walkę? Trzeba przyznać, że oboje radzili sobie doskonale. Zobacz na poniższym nagraniu!

Source: Husky puppy has „heated debate” with human by AaronDissell on Rumble

Źródło: tiphero.com | Fotografie: rumble.com