Kategorie PsyWideoZabawne

Przyłapała psa sąsiadów podczas nocnej jazdy na jej kucyku. Udało się jej wszystko nagrać

Kiedy Callie Schenker wróciła wieczorem do domu, zauważyła coś, co zaskoczyło ją do granic możliwości. Na jej kucyku o imieniu Cricket siedział pies sąsiadów i wyglądało na to, że bawił się naprawdę świetnie. Po chwili spłoszony kuc zaczął uciekać. Ku zaskoczeniu kobiety, czworonóg zupełnie nie przejął się jej obecnością i odjechał razem z Cricketem. Na szczęście, Callie wszystko nagrała, a wideo zamieściła w Internecie. Filmik ma już ponad 6 mln odtworzeń!

I can't make this stuff up!!!So we pull back in our driveway tonight and this is what we see. This is not our dog! But apparently him and Cricket the one eyed wonder pony are best friends. I'm stealing the dog, new circus act!????ATTENTION!!! STOP sending friend request!! I will not be accepting any of the over 500 request I've gotten!! I do not know you people!!Also, the dog is my neighbors. He randomly shows up. I guess I just caught him riding my people at the perfect time! The dog didn't get hurt! No the dog is not abused at his home, he just likes to travel the rural area we live. Cricket is fine, he lost his eye along time ago in an incident that had nothing to do with the dog! I DID not put the dog on the pony! Honestly I was pulling in my drive way from going to Mcdonalds when I seen this happening. I'm lucky I even got the video because my phone was nearly dead. I didn't have any intentions of his video being viral. I just post a funny video I thought my friends would enjoy. I'm glad everyone got a good laugh out of this.??UpDate! I want to read comments but I can't because they come in so fast. Everyone is more than Welcome to join the new page "Cricket and Pals". I will have more videos and pictures there. https://youtu.be/NRlMViH8yCM

Publiée par Callie Schenker sur Jeudi 1 février 2018

Callie wiedziała, że pies sąsiadów regularnie wkradał się na jej posesję, aby spotkać się z jej zwierzakami. Czworonóg najbardziej jednak zaprzyjaźnił się z kucykiem. Nie wiadomo, czy była to pierwsza nocna przejażdżka tej uroczej pary.

„Dzisiejszego wieczoru parkowaliśmy na naszym podjeździe i zobaczyliśmy ten przezabawny widok. Najwyraźniej pies sąsiadów i Cricket się zaprzyjaźnili. Czworonóg lubi spacerować po wiejskim terenie, w którym żyjemy. Zarówno mój kucyk jak i pies sąsiadów mają się dobrze. Ciesze się, że udało mi się to nagrać, abyśmy wszyscy mogli pośmiać się z tego, jak bardzo urocze potrafią być zwierzaki.” – przyznała Callie.

 

Fotografie: facebook.com