Kategorie PsyWzruszające

Dwaj bracia w schronisku płakali za każdym razem, kiedy się ich rozdzielało

Country and Zeus to dwaj 6-miesięczni bracia rasy Pit bull, którzy kiedyś szczęśliwie mieszkali wraz ze swoją kochającą rodziną w Wirginii. Przyszedł jednak czas, że właściciel czworonogów musiał się nagle przeprowadzić i nie mógł zabrać psów do swojego nowego domu. Zamiast tego zwierzaki 12 lipca zostały przekazane do schroniska SPCA of Winchester, Frederick i Clarke.

Psy są niezwykle przyjazne

Czworonogi kochają dosłownie każdego, kogo spotykają, ale przede wszystkim kochają siebie nawzajem. Jedyne, czego pragną, to znaleźć nowy dom, w którym będą mogli zamieszkać razem.

Dwaj bracia w schronisku płakali za każdym razem, kiedy się ich rozdzielało
SPCA of Winchester, Frederick, & Clarke Counties

„Te psiaki są bardzo słodkie. Uwielbiają dawać pocałunki i są bardzo ekspresyjne. Kiedy podejdziesz do ich boksu, bardzo przyjaźnie cię przywitają. One są szczęśliwymi pieskam.” – powiedziała Lavenda Denney.

Bracia płaczą, kiedy są rozdzieleni

Country i Zeus dość dobrze radzą sobie z życiem w schronisku ze względu na swoje słodkie i przyjazne osobowości. Rzadko mają jakiekolwiek problemy – chyba, że ktoś spróbuje je rozdzielić. Gdy tylko bracia są rozdzieleni, nawet jeśli trwa to tylko krótką chwilę, płaczą i piszczą bez końca, aż wreszcie się zjednoczą. Naprawdę bardzo się kochają i absolutnie się tego nie wstydzą. Chcą, żeby każdy się o tym dowiedział.

„To bardzo wzruszające. Kiedy z jakiegoś powodu musimy ich na chwilę rozdzielić, oni od razu piszczą. Są ze sobą bardzo zżyci. Nic dziwnego, w końcu mają tylko siebie.”

Dwaj bracia w schronisku płakali za każdym razem, kiedy się ich rozdzielało
Danniel Martinez

„Chcieliby być ze sobą przez cały czas. Wszystko robią wspólnie – śpią razem w tym samym posłaniu, mimo że w boksie mają dwa osobne legowiska. Szukają siebie nawzajem, nawet gdy chodzą razem na oddzielnych smyczach. Bardzo się kochają.” – mówi Lavenda Denney.

Czworonogi nie mogą być rozdzielone

Po utracie domu i swojej rodziny, Country i Zeus mają tylko siebie. Oni muszą być adoptowani razem – nie mogą być rozdzieleni! Wspaniali bracia mają wielki temperament i dużo energii. Kochają każdego, kogo spotykają. Teraz potrzebują tylko rodziny, która jest gotowa przyjąć ich obydwóch.

„Nie ma takiej opcji, żeby ich rozdzielić. To byłby dla nich wielki cios, a my zwyczajnie nie możemy im tego zrobić. Jesteśmy na etapie poszukiwań kochających właścicieli, którzy zaadoptują tę uroczą dwójkę. Mam nadzieję, że uda się to zrobić jak najszybciej.”

Dwaj bracia w schronisku płakali za każdym razem, kiedy się ich rozdzielało
SPCA of Winchester, Frederick, & Clarke Counties

Country i Zeus potrzebują domu z aktywną rodziną i mnóstwem miejsca do biegania i zabawy na świeżym powietrzu. Oprócz tego bracia nie mają żadnych specjalnych wymagań ani potrzeb. Oczywiście pod warunkiem, że w nowym domu zamieszkają wspólnie.

Country i Zeus – życzymy wam powodzenia w znalezieniu wymarzonej rodziny!

Fotografie: SPCA of Winchester, Frederick, & Clarke Counties, Danniel Martinez