Kategorie KotySłodkie

Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju!

Coby to brytyjski kot krótkowłosy, który jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki swoim hipnotyzującym, niebieskim oczom zdobył już ponad 1,5 miliona obserwujących na Instagramie. Z tak dużą liczbą fanów mógłby rywalizować nawet z gwiazdami. Trzeba przyznać, że ciężko mu się oprzeć!

Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju! Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju!

Prawda, że jest przepiękny?

 

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

Oto Coby – kot posiadający najpiękniejsze oczy na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju!

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.

Fotografie: facebook.com, instagram.com