×

Kamera w schronisku monitorowała ciężarną suczkę. Niewiarygodne, co przez przypadek uchwyciła

W październiku 2015 roku, ciężarna boxerka imieniem Mireya została zabrana do schroniska. Psy w ciąży nie mogą zostać adoptowane, a szczeniaki, które miały się urodzić, nie przetrwałyby w tym konkretnym schronisku, gdzie została zabrana ich matka. Cała psia rodzina potrzebowała ratunku, jak najszybciej. Niesamowite, gdy dobrzy ludzie wkroczyli, by pomóc i uratować Mireyę wraz z jej szczeniakami. Psem postanowiła się zaopiekować fundacja.

mireya2

Nie trwało długo, by Mireya ujawniła jak słodka i kochająca potrafi być. Nie chciała niczego więcej niż ciepła ze strony ludzi.

mireya1

Wszystkie środki względem bezpieczeństwa Mireyi zostały podjęte. Pracownicy byli nawet przygotowani do spania razem z psem, na wypadek gdyby zaczął się poród.

mireya5

Zaledwie kilka tygodni po przybyciu boxerki do ośrodka, urodziła ona 10 zdrowych szczeniaków. Były przecudowne, a Mireya była z nich bardzo dumna i świetnie o dnie dbała.

mireya6

Gdy tylko szczenięta podrosły, znalazły nowy dom. Każdy z maluchów Mireyi został adoptowany. Na końcu przyszedł czas na nią. Znalazła nową mamę i jej historia zakończyła się szczęśliwie.

mireya7

 

Może Cię zainteresować