×

Ciekawski pies wkradł się do studia i przerwał program. Skradł całe show, wszyscy płakali ze śmiechu

Prezenter pogody to interesujący zawód, w którym wszystko wydaje się być bardzo przewidywalne. Jednak nie zawsze tak jest, o czym przekonał się pewien meteorolog z Nowej Anglii. Nie przewidział tego, co stanie się podczas programu. Nagle zwykła audycja zamieniła się w małe show, którego główną gwiazdą stał się oczywiście pies.

Pies skradł serca widzów

To była jak zawsze wczesnoporonna audycja pogodowa. Prezenter pogody, Josh Judge, jak co tydzień prowadził prognozę pogody na żywo. I nie byłoby właściwie w tym nic dziwnego, gdyby nie pewien pies, który skradł całą uwagę widzów i zrobił niemałe zamieszanie.

Meteorolog akurat zapowiadał słoneczną pogodę dla Nowej Anglii, a nagle za jego plecami przemknął pies. To nieźle zaskoczyło mężczyznę, jednak postanowił kontynuować prognozę, mimo dużego rozbawienia.

pies
Źródło: WMUR-TV / YouTube.com

Ciekawska suczka gwiazdą programu

Zachował się niezwykle profesjonalnie. A sytuację z psem potraktował jako ciekawe urozmaicenie jego programu. Josh śmieje się, że miał w planach przedstawić najnowszą prognozę pogody i do głowy mu nie przyszło, że główną gwiazdą programu stanie się pies. Zabawny futrzak skradł całe światło reflektorów i rozśmieszył wszystkich!

Okazało się, że Bella, bo tak nazywa się suczka, to psiak należący do innej prezenterki – Amy Coveny. Psinka w ten dzień była w pracy ze swoją panią. W pewnej chwili poniesiona ciekawością tego, wybrała się na przechadzkę po studiu.

pies
Źródło: WMUR-TV / YouTube.com

Bałam się, że Josh będzie na mnie zły albo że będę miała kłopoty w pracy. Na szczęście on jest zawodowcem. Pracowaliśmy razem przez 10 lat, a on uczynił Bellę częścią swojej prognozy. – wyznała Amy.

Okazuje się, że obsada i ekipa studia nie byli jedynymi, którym spodobał się uroczy pies. Nagranie z udziałem suczki szybko obiegło Internet, stając się viralem. Obecnie ma już ponad 858 tysięcy wyświetleń. Ekipa śmieje się, że dla widzów była to nie lada i zabawna niespodzianka.

Nagranie możesz obejrzeć poniżej:

Może Cię zainteresować