×

Był torturowany przez czterech nastolatków pod wpływem narkotyków. Miał złamaną łapkę i szyję

Mała chihuahua o imieniu Chunky została skradziona przez czterech nastolatków pod wpływem narkotyków. Oprawcy złamali jej szyję, podpalali ją i torturowali. Kiedy skończyli, byli pewni, że pies nie żyje i zostawili go na wysypisku na śmieci.

Chunky był torturowany przez kilku nastolatków pod wpływem narkotyków.

Pies został znaleziony przez ratowników na wysypisku śmieci. Był w bardzo kiepskim stanie.

Czterech sprawców było w wieku od 15 do 16 lat. Wszyscy chłopcy otrzymali sądowy zakaz posiadania zwierząt przez okres 5 lat. Zostaną także poddani rocznej resocjalizacji, a także będą musieli zapłacić grzywną w wysokości od 2000 do 5800 funtów.

Nastolatkowie przyznali, że oprócz złamania psu szyi oraz łapki, bili go, kopali i podpalali. Na szczęście dzięki odpowiedniej opiece, po ciężkich przeżyciach, Chunky powoli odzyskuje swoje siły.

To cud, że Chunky żyje.

„Cała ta sprawa powoduje dreszcze na całym ciele. Mimo że młodzi oskarżeni byli pod wpływem narkotyków, to nie tłumaczy tego, co zrobili. Ich zachowanie było bezduszne i barbarzyńskie. Przez to co się stało, Chunky będzie miał traumę do końca życia. On wiele wycierpiał.” – przyznają wolontariusze.

Chunky całkowicie wyzdrowiał i wrócił do swoich kochających właścicieli. Wolontariusze przyznali, że pies był bardzo dzielny, ponieważ po tym co przeżył, mógłby już nie żyć. Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło!

 

Może Cię zainteresować