×

Chłopak chce dać buziaka swojemu psu, ale nie spodziewał się takiej rekacji pupila!

Wielu właścicieli uwielbia dzielić się wspólnymi chwilami ze swoimi zwierzakami w mediach społecznościowych. Nie inaczej było w przypadku chłopaka, który chciał dać swojemu psiakowi całusa w nos. Jednak takiej reakcji z pewnością się nie spodziewał. Filmik z tego szybko stał się popularny wśród internautów, którzy chętnie go komentują i dzielą się nim dalej. To naprawdę urocze nagranie!

Chłopak chciał dać buziaka psu

Z pewnością chłopak i jego pies mają niezwykłą więź i są ze sobą nierozłączni. Nie dziwi zatem fakt, że chciał się podzielić tym, jak spędza czas ze swoim pupilem. Postanowił zrobić śmieszne nagranie, jak daje buziaka swojemu psiakowi w nos. Jednak nie spodziewał się, jak na ten gest zareaguje jego zwierzak. To było totalne zaskoczenie! Nagranie szybko stało się viralowe, a internauci chętnie komentują je i udostępniają. I wcale nas to nie dziwi – bo czy jest coś przyjemniejszego dla oka niż widok przyjaźni między czworonogiem a jego właścicielem? Sądzimy, że nie!

chłopiec
YouTube

Szczeniak na nagraniu wygląda na nieco zaskoczonego zachowaniem swojego opiekuna, jednak wcale nie odrywa od niego wzroku! Z pewnością jest przyzwyczajony do takich zachowań i czeka na więcej czułości. Widać, jak po chwili zaczyna wspinać się na klatkę piersiową  swojego właściciela i lekko zawstydzony wystawia język, tak jakby chciał mu powiedzieć – „Daj buziaka!” To naprawdę rozbrajająca scena!

A oto nagranie:

 

 

 

Może Cię zainteresować