×

Zaskoczył psa i przebrał się za jego ukochaną zabawkę. Reakcja futrzaka wygrywa wszystko

Poznaj Charliego — niezwykle słodkiego psiaka rasy golden retriever, który ma obsesję na punkcie swojej pluszowej kaczki. On ją UWIELBIA!

Nierozłączna para

Oczywiście, Charlie ma też inne zabawki, którymi może się bawić, kiedy tylko zechce. Ale to właśnie z pluszową kaczką o imieniu Mr. Quackers chce spędzać swój czas.

Zabiera tą kaczkę dosłownie wszędzie ze sobą. Nawet z nią śpi. Nigdy wcześniej nie miał takiej więzi z żadną inną zabawką. – przyznaje Alicia, mama Charliego.

Ulubiona zabawka w dużej wersji

Widząc, jak bardzo Charlie kocha tę kaczkę, Alicia i jej mąż pomyśleli, że fajnie byłoby zaplanować dla niego wyjątkową niespodziankę i zorganizować spotkanie z pluszakiem w dużo większej wersji. Rolę Mr Quackers’a odegrał mąż Alicii, który znalazł w sklepie idealny kostium odzwierciedlający ulubioną kaczkę Charliego. Gdy psiak spotkał swoją ukochaną zabawkę, która ożyła, był po prostu zachwycony!

Nie mogło być lepiej! Kiedy tylko Charlie zobaczył Mr. Quackers’a w dużej wersji, jego ogon zaczął machać tak szybko, że całe jego ciało się poruszało. – przyznała Alicia.

To był moment, którego nikt długo nie zapomni!

Niezwykła reakcja Charliego na ogromnego Mr. Quackers’a udowadnia, że to wszystko było warte całego zachodu. Bo uszczęśliwianie innych jest takie super!

Aby śledzić dalsze przygody psiaka, koniecznie odwiedź jego profil na Instagramie

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować