×

Mały buldożek spotyka na swojej drodze konia policyjnego. O tym spotkaniu mówili wszyscy

Po przerwie obiadowej mężczyzna wracał do swojego biura na Wall Street. Nagle zobaczył jednak ogromny tłum zgromadzony wokół patrolujących okolicę policyjnych koni. Instynktownie przepychał się przez gapiów, aby zobaczyć, co się tam dzieje. Był zaskoczony, gdy jego oczom ukazał się mały buldog francuski bawiący się z jednym z koni policyjnych.

Źródło: <a href=We Will Speak Form Them / youtube.com">

Źródło: We Will Speak Form Them / youtube.com

„No hej przyjacielu!”

Buldog francuski był na spacerze, a widok koni bardzo go zafascynował. Był tak podekscytowany tymi „wielkimi psami”, że od razu podbiegł do konia, aby móc się z nim zaprzyjaźnić. Co prawda, właściciel psiaka nie pozwolił przekroczyć mu barierki, ale buldożek wciąż zaczepiał konia, zapraszając go do wspólnej zabawy.

Źródło: <a href=We Will Speak Form Them / youtube.com">

Źródło: We Will Speak Form Them / youtube.com

„Zostaniesz moim kumplem?”

Koń widoczny na filmiku jest koniem policyjnym, w związku z czym jest wyszkolony, aby pozostać skopojndym i skupionym podczas rozpraszających sytuacji. Po pewnym czasie, wierzchowiec zdaje sobie jednak sprawę, że mały buldożek nie ma złych zamiarów i po prostu chce się zaprzyjaźnić.

Źródło: <a href=We Will Speak Form Them / youtube.com">

Źródło: We Will Speak Form Them / youtube.com

W końcu koń pochyla swoją głowę znad barierki i pozwala psu na interakcję z nim. Buldożek jest tak szczęśliwy, że zaczyna podskakiwać z radości, a nawet obsypywać wierzchowca buziakami. Jak słodko! Nic dziwnego, że cała ulica zatrzymała się, by być świadkiem tej sceny. Internauci również pokochali ten filmik, o którym zrobiło się naprawdę głośno!

A oto filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=TmMgsp3ny5s

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować