Buldog Theo kocha miski
Kategorie PsyZabawne

Właściciele tego buldoga wydali majątek na jego obsesję. Oto Theo i jego armia misek

Każdy ma swoje hobby. Zaskoczeniem dla niektórych może być pasja buldoga Theo. Jego właściciele chętnie spełniają jego zachcianki, a potem udostępniają na profilach w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie uroczy pies ma już ponad 66 tysięcy fanów, w tym nas!

Buldong Theo zakochany w miskach

Nie ma dwóch takich samych osób, rzeczy, zachodów słońca, płatków śniegu czy psów. Każdy z nas jest wyjątkowy, a nasze różnice i małe dziwactwa sprawiają, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju i powinniśmy być z tego dumni. Tak jak zadowolony z siebie i ze swojego życia jest pewien buldog o imieniu Theo, którego właściciele postanowili pokazać światu jego obsesję, na punkcie – ekhm… – misek.

„On jest całkiem normalnym buldogiem, słodkim i kochanym, tylko rzeczywiście ma dziwaczną obsesję jeśli chodzi o miski. Śpi z nim, gryzie, nosi, przytula się do nich”

Obsesja na punkcie misek rozpoczęła się już za szczeniaka, kiedy miski do tego stopnia fascynowały Theo, że lubił wchodzić do nich przednimi łapami lub podrzucać je i turlać wokół siebie. Z czasem stały się jego najlepszymi przyjaciółmi.

Opiekunowie Theo nie zabronili mu tej uroczej zabawy, a wręcz przeciwnie – chcieli, żeby piesek czuł się jak najlepiej w domu. W związku z tym kupili mnóstwo lekkich, aluminiowych misek różnych wielkości, które rozłożyli w najbardziej niedostępnych zakątkach.

View this post on Instagram

Monday hugs help get you through the week. #bowldog

A post shared by bulldog_dad (@bulldog_dad) on

Teho nosi je w pysku, śpi z nimi, turla je, pływa w basenie i jeśli jakaś miska wyda mu się zbyt opuszczona – biegnie, by uchronić ją od samotności.

Koniecznie obejrzyjcie perypetie Theo i jego armii misek! Dziwny znaczy unikatowy, a nie gorszy! 🙂

View this post on Instagram

Quarantine game: can you spot the weird one? #bowldog

A post shared by bulldog_dad (@bulldog_dad) on

Tagi