Kategorie Wideo

Chwyta psa za szyję i unosi do góry. Już po chwili wymierza mu bolesny cios

Myślę, że portal ten zrzesza miłośników zwierząt. Bo niby co robiłbyś tutaj, gdybyś nie kochał zwierzaków? Mając na myśli zwierzęta nie chodzi mi wyłącznie o psy czy koty, ale o wszystkie gatunki, bez wyjątku.

W efekcie, kiedy słyszy się, o cierpieniu tych biednych istot, często uzależnionych od właścicieli, pęka serce. Jednak należy pamiętać, że ludzie są różni. Niestety nie każdy podziela naszą miłość do zwierząt. Niektórym zależy tylko na skrzywdzeniu ich czy zadaniu bólu. Trudno to mówić, ale właśnie takie zachowanie sprawia im frajdę… Najważniejsze, aby nie pozostawać obojętnym wobec takich sytuacji. Bo tylko rekcją jesteśmy w stanie coś zmienić.

Właściciel tego psiaka został przyłapany na gorącym uczynku. Co takiego robił? Otóż był pozornie na przyjemnym spacerze ze swoimi psami, w Victoria Park w Berkshire w Anglii. Jednak kamery nagrały, jak mężczyzna znęca się nad jednym z czworonogów…

Wideo zawiera drastyczne sceny❗️

Znaleziono sprawcę i postawiono przed sądem

Sprawcą tego brutalnego zajścia okazał się Robert Black. Ponieważ został nagrany, w momencie gdy znęcał się nad zwierzęciem, uznano go za winnego. Są skazał go na 23 tygodnie więzienia, a także zapłacenie kary w wysokości 115 funtów (około 570 złotych). Ponadto mężczyzna otrzymał 10 letni zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt.

Cała ta karygodna sytuacja miała miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w zeszłym roku. Nagranie z kamery jasno pokazuje, jak Robert unosi psa trzymając go za szyję i uderza pięścią w pyszczek. Szczęście w nieszczęściu, czworonóg nie został poważnie ranny. Chodź na pewno pozostawiło to jakiś uraz w jego psychice.

Chwyta psa za szyję i unosi do góry. Już po chwili wymierza mu bolesny cios
YouTube

W całej sprawie wypowiedział się David Burleigh z biura śledczego

Black wykazał potworne okrucieństwo wobec swojego psa, uderzając go kilkukrotnie w głowę, nie zastanawiając się, jakie stuki to przyniesie. Oba psy zostały mu odebrane. Takie zachowanie, jak to, które widzieliśmy na nagraniu jest całkowicie nie do przyjęcia. Niech Robert się cieszy, że nie spędzi w więzieniu więcej czasu. Poważnie podchodzimy do tego typu zgłoszeń. Każde działanie mające na celu skrzywdzenie kogokolwiek, jest przestępstwem

Według doniesień prasy, oba psiaki znalazły nowe, kochające rodziny. Tym samym dostały drugą szansę, na lepsze życie.

Fotografie: www.youtube.com