×

Bezpański kot siada na kolanach niepełnosprawnej dziewczynki – i nagle staje się cud

Wiele mówi się o dobrym wpływie zwierząt na ludzi. Te wierne i kochające stworzenia są najlepszymi towarzyszami naszego życia. Historia pewnej niepełnosprawnej dziewczynki i kota jest tego najlepszym przykładem. To, co futrzak dla niej zrobił, jest nie do opisania! 

Kot wsparł niepełnosprawną dziewczynkę

Kiley to dziewczynka poruszająca się na inwalidzkim wózku elektrycznym. Przez to życie niekiedy wydawało jej się smutne. Rodzice Kiley chcieli jakoś ulżyć swojej córce. Postanowili, że znajdą dla niej specjalnego towarzysza. Mieli nadzieję, że zwierzak ożywi nieco życie dziewczynki. Tak, aby nie czuła się sama.

W tym samym czasie jedno ze schronisk poszukiwało domu dla swojego podopiecznego o imieniu Sinatra. Był to bezdomny kociak, którego do tej pory nikt nie chciał. 

kot
Źródło: Chris Poole / Facebook.com
kot
Źródło: Chris Poole / Facebook.com

Kiedy pracownicy schroniska dowiedzieli się, że rodzice Kiley poszukują zwierzaka dla córki, postanowili nie czekać i od razu się z nimi skontaktowali. Szybko zorganizowano im spotkanie i to zmieniło wszystko. Oboje od razu zakochali się w sobie, a na twarzy Kiley zagościł promienny uśmiech.

kot
Źródło: Chris Poole / Facebook.com

Z pewnością to było przeznaczenie, a ta dwójka była dla siebie stworzona. Teraz kot, którego nikt wcześniej nie chciał, nie tylko ma kochający dom, ale też daje wiele szczęścia każdemu, kto tylko stanie na jego drodze. Na twarzy Kiley wreszcie gości szeroki uśmiech!

Może Cię zainteresować