Kategorie PsyWideo

Schroniskowa suczka ze złamanym sercem jest zachwycona, gdy w końcu zostaje adoptowana

Kiedy kochana suczka o imieniu Ava przybyła do Schroniska dla Zwierząt Hoke County w Karolinie Północnej, była obrazem nędzy i rozpaczy. Zostawił ją tam jej wcześniejszy właściciel. Jedyne życie, jakie znała, w jednym momencie się skończyło. Suczka była zdruzgotana — i było to widać gołym okiem.  Ale w jednej szczęśliwej chwili jej sytuacja zmieniła się na lepsze.

Schroniskowa suczka ze złamanym sercem jest zachwycona, gdy w końcu zostaje adoptowana
Źródło: Kristi Pylant

Szczęście było tuż za rogiem

Kristi Pylant, która pracuje w schronisku, była w placówce w dniu przyjazdu Avy. Widząc, w jakim jest stanie, robiła wszystko aby jej pomóc oraz podnieść ją na duchu.

Była absolutnie przerażona i smutna, co jest zrozumiałe. Spędziłam z nią trochę czasu, a wkrótce zostałyśmy przyjaciółkami. – opowiada Kristi Pylant.

Wkrótce złamane serce Avy zaczęło się leczyć, a wszystko dzięki cierpliwości okazywanej jej przez personel schroniska. Suczka nie wiedziała jednak, że jej szczęśliwe zakończenie czeka tuż za rogiem.

Schroniskowa suczka ze złamanym sercem jest zachwycona, gdy w końcu zostaje adoptowana
Źródło: Assisting the Hoke Co. Animal Shelter in Raeford, NC / facebook.com

Co za radość!

Pewnego dnia schronisko odwiedziła kobieta, która poznała Avę i postanowiła dać psince to, czego najbardziej potrzebowała: domu z ludźmi, którzy pokochają ją na całe życie. Nagle los suczki całkowicie się odmienił. I wyglądało na to, że Ava doskonale zdawała sobie z tego sprawę. 

Kristi Pylant, która przywitała w schronisku dawniej zrozpaczoną Avę, była też tam, gdy rozradowana suczka przygotowywała się do opuszczenia placówki. Uśmiechnięta i rozpromieniona psinka zatrzymała się nawet, aby podziękować Kristi — wyciągając łapę z wdzięczności za całą miłość, którą jej okazała.

W dniu, w którym została adoptowana, podała mi swoją łapę na znak wdzięczności. To było takie słodkie. – dodała Kristi.

I chociaż trafienie do schroniska mogło wydawać się być końcem dla Avy, to w rzeczywistości był to tylko przystanek na drodze do nowego, szczęśliwego początku — możliwego dzięki Kristi Pylant, jej współpracownikom oraz oczywiście nowej rodzinie psinki.

Wszyscy wierzyli, że Ava znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie i wspaniale, że to się stało!