26 zwierzaków, które chciały być wściekłe, ale im nie wyszło

Te zwierzaki chciały pokazać, że są wściekłe, ale w rzeczywistości są przez to jeszcze słodsze. Zdecydowanie im to nie wyszło, bo nawet, gdy się złoszczą, są takie urocze! Można się rozpłynąć…

26 zwierzaków, które chciały być wściekłe, ale im nie wyszło:

25 zabawnych kotów, które wcisnęły się w pozornie niemożliwe miejsca

Każdy opiekun kota może chyba przyznać, że nie ma miejsca w domu, w którym nie zmieściłby się jego kot. Łatwo zauważyć, że nasze futrzaki lubią wypoczywać w małych i ciasnych pomieszczeniach, takich jak kartony, pudełka itp. Okazuje się, że ma to swoje wytłumaczenie. Koty to drapieżniki, a więc małe pomieszczenia są dla nich świetną kryjówką do śledzenia swoich ofiar. Koty czują się bezpiecznie w zamkniętych pomieszczeniach, a niektóre badania sugerują, że pudełka zmniejszają poziom ich stresu. Oprócz tego trzeba przyznać, że nasze zwierzaki wyglądają po prostu uroczo w tych ciasnych miejscach, do których jakimś cudem się wcisnęły!

Poniżej zobaczysz 25 najlepszych zdjęć przesłanych przez opiekunów kotów:

20+ niezwykłych kotów, które nie potrzebują Photoshopa, by wyglądać wyjątkowo

Nie ma na świecie kota, o którym można by powiedzieć, że jest brzydki. Każdy miłośnik tych zwierzaków z pewnością to potwierdzi. A ludzie ci stanowią około połowę naszej populacji, także nie ma się co z nimi kłócić. Jednak trzeba przyznać, że niektóre kociaki nieco bardziej przyciągają naszą uwagę. Wszystko za sprawą wyjątkowego wyglądu!

22 zwierzaki, których rozmiar wybiega daleko poza granice naszego rozumowania

Zwierzaki mają różne rozmiary, jedne są maleńkie, drugie większe, a trzecie ogromne. Mała kijanka mierzy zaledwie kilka centymetrów, podczas gdy na przykład wieloryb, może mieć aż kilkadziesiąt metrów! Jednak czasem natura zaskakuje nas końmi wielkości kozy, czy królikami wielkości dużych psów. To nie żart, a prawda. Przekonaj się i zerknij na galerię.