W sieci pojawiło się zatrważające zdjęcie psa. Ludzie są zdezorientowani

Wyobraź sobie, że przeglądasz Internet w poszukiwaniu słodkich zdjęć psów. W pewnym momencie natykasz się jednak na coś, co zwala cię z nóg. Początkowo twój umysł nie może zrozumieć, na co tak naprawdę patrzysz. W ostatnim czasie do sieci trafiło zdjęcie psa, które zdezorientowało mnóstwo ludzi. Wywołało sporą burzę. Zastanawiasz się dlaczego? Ok. Po prostu spójrz niżej, a wszystko stanie się jasne.

Do Internetu trafiło zatrważające zdjęcie psa

Źródło: reddit.com

Fotografia wywołała zdezorientowanie u użytkowników

Owe zdjęcie pojawiło się w Internecie rok temu, ale my wciąż o nim pamiętamy. Zapewne, gdy na nie spojrzałeś, nie do końca wiedziałeś, o co w nim chodzi. Na szczęście jeden z internautów wykonał pomocniczy rysunek, aby pokazać ludziom, co przedstawia kontrowersyjna fotografia. Perspektywa ma znaczenie!

Źródło: reddit.com

No dobra – to o co chodzi z tym zdjęciem?

Nie będziemy dłużej trzymać cię w niepewności. Czas wytłumaczyć, o co chodzi. Na fotografii znajduje się 3-nożny pies, który aktualnie się oblizuje. Jego głowa jest wygięta do tyłu. A oto bohater naszego zdjęcia:

Dziwna fotografia doczekała się nawet kilku przeróbek w Photoshopie. Oto one:

Masz ochotę na więcej iluzji optycznych ze zwierzakami w roli głównej? Nie ma sprawy!

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy zdjęcie zwierzaka w Internecie wywołało taką dezorientację wśród ludzi. Udało nam się zebrać więcej takich dziwacznych zdjęć. Wystarczy, że przewiniesz niżej.

#1 Nie to wcale nie jest wrona. To kot!

Źródło: twitter.com

#2 Czy to dwugłowy pies?

Źródło: reddit.com

#3 Ciekawe, jak nauczyć psa takiej umiejętności

Źródło: imgur.com

#4 Ten labrador przypomina niedźwiedzia polarnego

Źródło: imgur.com

#5 Czy ten facet jedzie na swoim szczeniaku?!

Źródło: facebook.com