Okrzyknięto ją „najsmutniejszym kotem świata”. Gdy spojrzysz w jej oczy, zrozumiesz

Mała kotka, o imieniu Luhu, stała się w sieci prawdziwą gwiazdą. Zastanawiasz się teraz pewnie, dlaczego. Otóż uważa się ją za „najsmutniejszą kotkę na świecie”. Patrząc na jej pyszczek, można odnieść wrażenie, że jest naprawdę nieszczęśliwa.

Jednak nie warto tak od razu dać się zwieść jej smutnym oczom. Luhu jest na co dzień szczęśliwa, a w dodatku dzieli tę radość z dwójką rodzeństwa, Barher i Bardie. We trójkę no i oczywiście z właścicielką, Maggie Liu, mieszkają w Pekinie.

Mała Luhu stała się tak popularna, że właścicielka umieszcza zdjęcia jej i rodzeństwa na Instagramie. Konto śledzi już ponad 160 000 obserwatorów. Patrząc na fotografie nie jest trudno zrozumieć, że ten kociak jest naprawdę uroczy, chociaż z powodu oczu wygląda na wiecznie smutnego.

Jak wam podoba się Luhu?

15 zwierzaków, które dosłownie oszalały na punkcie ciąży swoich właścicielek

Psy i koty są w stanie wyczuć ciążę u kobiety, nawet przez najdrobniejsze zmiany w nastroju czy zachowaniu. Dodatkowo dochodzą też zmiany w zapachu. Kiedy zwierzaki są już przekonane o ciąży swojej właścicielki, w delikatny i słodki sposób usiłują się do niej tulić. Poniższa galeria jest tego dowodem.