26 psów, które przysięgają na wszystkie świętości, że są niewinne

Ci ludzie właśnie wrócili do domu, a w środku zastały szalony bałagan. Na szczęście ich psiaki na wszystkie świętości zarzekają się, że nic nie zrobiły! Jak można je oskarżać?! Przecież one na pewno są niewinne – tylko na nie spójrz! 😀

26 psów, które przysięgają na wszystkie świętości, że są niewinne:

 

 

25 zabawnych kotów, które wcisnęły się w pozornie niemożliwe miejsca

Każdy opiekun kota może chyba przyznać, że nie ma miejsca w domu, w którym nie zmieściłby się jego kot. Łatwo zauważyć, że nasze futrzaki lubią wypoczywać w małych i ciasnych pomieszczeniach, takich jak kartony, pudełka itp. Okazuje się, że ma to swoje wytłumaczenie. Koty to drapieżniki, a więc małe pomieszczenia są dla nich świetną kryjówką do śledzenia swoich ofiar. Koty czują się bezpiecznie w zamkniętych pomieszczeniach, a niektóre badania sugerują, że pudełka zmniejszają poziom ich stresu. Oprócz tego trzeba przyznać, że nasze zwierzaki wyglądają po prostu uroczo w tych ciasnych miejscach, do których jakimś cudem się wcisnęły!

Poniżej zobaczysz 25 najlepszych zdjęć przesłanych przez opiekunów kotów:

20 panów, którzy nieoczekiwanie nawiązali wyjątkową więź ze swoimi zwierzakami

Panowie często zarzekają się, że nie chcą widzieć żadnych zwierząt w swoich domach… Jednak, gdy pupile już pojawią się w ich życiu, to zakochują się w nich bez pamięci. Tak właśnie było w tych przypadkach – ci faceci zupełnie nieoczekiwanie nawiązali wyjątkową więź ze swoimi zwierzakami, a teraz są najlepszymi kumplami. Na dobre i na złe!

20 panów, którzy nieoczekiwanie nawiązali wyjątkową więź ze swoimi zwierzakami: