×

Adoptował psa, który ciągle wracał do schroniska. „Obiecuję ci, że teraz twoje serce jest bezpieczne”

Szczeniak uratowany w Puerto Rico wraz ze swoją psią siostrą trafił w ręce redaktora popularnego portalu dla zwierząt The Dodo. Siostra psiaka szybko znalazła dom, niestety maluch nie miał tyle szczęścia. Po pierwszej adopcji został oddany i znów musiał szukać swojego miejsca na ziemi. Ta historia naprawdę wzrusza.

Szczeniak trafiał z rąk do rąk

Abe to szczeniak uratowany ze swoją psią siostrą w Puerto Rico, którego historią zainteresował się jeden z redaktorów popularnego portalu o zwierzętach – The Dodo. Wiadomo było, że siostra psiaka szybko znalazła dom, jednakże on nie miał tyle szczęścia. Najpierw trafił na krótko do jednego domu, w którym nie zaznał szczęścia, a jego chwilowy opiekun nie nawiązał z nim więzi, przez co szybko szczeniak został ponownie oddany. To bardzo smutne, bo maluch zasługiwał na bezpieczeństwo i miłość!

YouTube

YouTube

YouTube

YouTube

Kiedy John z portalu The Dodo dowiedział się o smutnej historii psa, był w szoku. Nie wierzył, że Abe został oddany ponownie. Zastanawiał się, jak to w ogóle możliwe?! Postanowił dowiedzieć się o nim nieco więcej. Nie mógł zaakceptować tego, że pies był traktowany w ten sposób, więc uczynił swoją misją zmianę życia psiaka.

John zadzwonił do swojej dziewczyny i powiedział jej, że przyprowadza psa do domu. Adopcja to było najlepsze wyjście. Zmienił też symbolicznie imię psa z Abe na Bean, jako nowy początek. Pies trafił w naprawdę dobre ręce i teraz jest szczęśliwy!

YouTube

YouTube

Nagranie ich historii obejrzysz poniżej:

 

Może Cię zainteresować