Kategorie KotyPsy

3 psy rasy husky zostały najlepszymi kumplami z kotem. Tej ekipy nie da się nie lubić

Jeśli masz za sobą ciężki dzień i potrzebujesz sporej dawki dobrych wiadomości mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Jeszcze pół roku temu nikt nie wierzył w to, że maleńki kociak Rosie będzie żył. Jednak dzięki opiece i miłości psiny rasy Husky Lilo, urocza kruszynka bardzo szybko odzyskała siły. Jak się jednak okazuje, to nie koniec tej niesamowitej historii.

Maleńka Rosie nie tylko wyzdrowiała, ale i znalazła szczęśliwy dom, w którym poczuła się potrzebna i kochana. Znalazła przyjaźń na całe życie oraz bezwarunkową miłość.

Zdjęcia poniżej najlepiej pokazują jak szczęśliwa jest teraz Rosie. I to nic, że jej nową rodziną, a zarazem najlepszymi przyjaciółmi są psy, przecież jeśli w grę wchodzą uczucia, wszystko staje się możliwe.

przyjazn-kotow-i-psow (1)przyjazn-kotow-i-psow (2)przyjazn-kotow-i-psow (3)przyjazn-kotow-i-psow (4)przyjazn-kotow-i-psow (5)przyjazn-kotow-i-psow (6)przyjazn-kotow-i-psow (7)przyjazn-kotow-i-psow (8)przyjazn-kotow-i-psow (9)przyjazn-kotow-i-psow (10)przyjazn-kotow-i-psow (11)przyjazn-kotow-i-psow (12)przyjazn-kotow-i-psow (13)przyjazn-kotow-i-psow (14)przyjazn-kotow-i-psow (15)
Źródło: boredpanda.com | Fotografie: facebook.com